NAVsystem UPGRADE 4.0

Jako NAV Flight Services, jsme hrdí, že můžeme touto cestou představit NAVsystem 4.0 – již 4. verze zavedeného plánovacího systému a jeho OPS Control části. Tato verze se může pyšnit zcela novým pokročilým rozhraním pro výpočet a přípravu letů, které uživatelům přinese jasnější postup tvorby předletové přípravy. Díky tomu minimalizuje nejistotu, tedy prostor pro chybu každého uživatele systému.

Nové rozhraní pro plánování provede uživatele procesem plánování a přípravy letu jasně a intuitivně, protože je plánování rozděleno podle logických kroků . Uživatel má na dosah na „jeden klik“ zprávy o počasí přesně tam, kde potřebuje – u každého vybraného letiště.

Stávající uživatelé se ale nemusí obávat velkých změn, protože jsme pouze vylepšili to, co uživatelé nejvíce oceňují, jako například pokročilé hledání tratí včetně kontroly RAD restrikcí, využívání navrhovaných tratí z tratí Eurocontrolu, jejich validace a dále zobrazování dříve použitých tratí. Nová verze systému je kompatibilní s předchozími verzemi a stávající uživatelé najdou svá data přesně tam, kde jsou zvyklí. S novou verzí jsme vylepšili rozhraní pro plánování letu tak, aby bylo více uživatelsky přívětivé a zároveň aby bylo dostupné z více míst, takže uživatelé zcela jistě nepřehlédnou, co je nové a lepší.

Všechna tato vylepšení pomohou leteckým dispečerům i dalším uživatelům být efektivnější při svojí práci a tedy mohou být pozornější, méně chybovat a to vede k lepší efektivitě celého leteckého provozu.

NAVsystem 4.0 přináší silnější, pružnější a spolehlivější platformu pro každého leteckého provozovatele kdekoliv na světě, ať už z civilního, nebo vojenského odvětví. S verzí 4.0 vám přinášíme svět ještě blíž než před tím, jen leťte!

Úspěchy NAV Flight Services
za poslední rok v číslech

NAVsystem

50.496

Vygenerovaných OFP

110.327

Letových hodin

NAVlink

208.000

uspořených kg paliva

41.589

Uplinků do letadla

Chcete si vyzkoušet NAVsystem ?

V případě zájmu o bezplatné vyzkoušení NAVsystemu prosím vyplňte tento dotazník. Naši pracovníci Vás budou kontaktovat pro upřesnění detailů a poté Vám budou zaslány přihlašovací údaje k TRIAL verzi.

Naši klienti

Poskytujeme své produkty a služby všem druhům provozovatelů / privátními i business operátory, komerčními leteckými společnostmi, nákladními leteckými společnostmi i vojenskými subjekty.

Vážíme si zpětné vazby a doporučení našich klientů

S jejich souhlasem ke zveřejnění uvádíme některé z nich:

Hodnocení používání systému plánování letů NAVsystem

„..NAVsystem přinesl naší společnosti několik změn, díky kterým byla zvýšena efektivita práce, bezpečnost letového provozu a v neposlední řadě i ekonomika provozu. Za společnost DSA a.s. mohu používání NAV System doporučit všem provozovatelům obchodní letecké dopravy, ale také provozovatelům v rámci všeobecného letectví..“

Číst celý příspěvek

Martin Hejra

Letový ředitel společnosti DSA a.s.

„NAVsystem makes life on the flight deck bearable“

The system is easy to understand, nice to use and it is a veritable tool that helps to a great extent on fuel management. The Flight Planning system makes interfacing with Euro Control on long haul flights easy. The Air Traffic Control flight plan can be filed easily, Weather information can be accessed easily, and the Flight Dispatchers confirm that the graphics makes the tool very easy to understand and use. The pilots attest to the fact that it is a good planning tool and makes life on the flight deck in terms of work load bearable.

Adeyemi Adebayo

Dana Airlines Ltd, Nigeria