Vyzkoušejte NAVsystem

NAVsystem na měsíc ZDARMA > bez nutnosti sepsání smlouvy a platby. Nezávazně vám i systém předvedeme. Vyplňte prosím tento formulář, abychom vám mohli zaslat přihlašovací údaje k TRIAL verzi NAVsystému, případně dohodnout termín dema.  Po odeslání formuláře vám bude zaslána kopie na váš uvedený e-mail. Budeme vás kontaktovat.

  Vážíme si zpětné vazby a doporučení našich klientů

  S jejich souhlasem ke zveřejnění uvádíme některé z nich:

  Hodnocení přechodu na NAVsystem

  „NAV systém mění náš přístup k plánování letů. Jako je tomu i v životě, každá změna je výzvou, ale čím více pracujeme a plánujeme v NAV systému tím cennějších výsledku dosahujeme, a to díky této změně.

  Co se týče systému jako takového – oceňujeme především větší přehlednost a možnost plánování složitějších tratí, v neposlední řadě vede používání NAV systému ke změně naší palivové politiky, a to díky funkci porovnávání cen pohonných hmot a vyhodnocování, zda bude tankování pohonných hmot v dané destinaci ve všech ohledech výhodné, nebo nikoliv.

   

  Na závěr bych ráda poděkovala pánům z NAVu, konkrétně Janu Vaňousovi a Petru Frolíkovi, za jejich profesionální pomoc a to nejen při nastavování výkonnostní charakteristiky letounů.“

   

  Vendula Janulíková

  OPS Airstreamjets & Silesia Air

  Hodnocení používání systému plánování letů NAVsystem

  „..NAVsystem přinesl naší společnosti několik změn, díky kterým byla zvýšena efektivita práce, bezpečnost letového provozu a v neposlední řadě i ekonomika provozu. Za společnost DSA a.s. mohu používání NAV System doporučit všem provozovatelům obchodní letecké dopravy, ale také provozovatelům v rámci všeobecného letectví..“

  Číst celý příspěvek

  Martin Hejra

  Letový ředitel společnosti DSA a.s.

  „NAVsystem makes life on the flight deck bearable“

  The system is easy to understand, nice to use and it is a veritable tool that helps to a great extent on fuel management. The Flight Planning system makes interfacing with Euro Control on long haul flights easy. The Air Traffic Control flight plan can be filed easily, Weather information can be accessed easily, and the Flight Dispatchers confirm that the graphics makes the tool very easy to understand and use. The pilots attest to the fact that it is a good planning tool and makes life on the flight deck in terms of work load bearable.

  Adeyemi Adebayo

  Dana Airlines Ltd, Nigeria