Vyzkoušejte NAV SYSTEM

NAV SYSTEM na 3 týdny ZDARMA > bez nutnosti sepsání smlouvy a platby. Vyplňte prosím tento formulář, abychom vám mohli zaslat přihlašovací údaje k TRIAL verzi NAVsystému.Po odeslání formuláře vám bude zaslána kopie na váš uvedený e-mail. Budeme vás kontaktovat.

Vážíme si zpětné vazby a doporučení našich klientů

S jejich souhlasem ke zveřejnění uvádíme některé z nich:

Jak se vám líbilo na AWT 2019?

Ale bolo super, som moc rada, že sme sa mohli zúčastniť, úprimne predbehlo to všetky moje očakávania a budeme veľmi radi, ak by bola táto príležitosť aj budúci rok.

Stanislava Lagová Hužovičová

ELITE JET s.r.o., Slovak Republic

Hodnocení používání systému plánování letů NAV System

„..Nav System přinesl naší společnosti několik změn, díky kterým byla zvýšena efektivita práce, bezpečnost letového provozu a v neposlední řadě i ekonomika provozu.

..Za společnost DSA a.s. mohu používání NAV System doporučit všem provozovatelům obchodní letecké dopravy, ale také provozovatelům v rámci všeobecného letectví..“

Číst celý příspěvek

Martin Hejra

Letový ředitel společnosti DSA a.s.

„NAVsystem makes life on the flight deck bearable“

The system is easy to understand, nice to use and it is a veritable tool that helps to a great extent on fuel management. The Flight Planning system makes interfacing with Euro Control on long haul flights easy. The Air Traffic Control flight plan can be filed easily, Weather information can be accessed easily, and the Flight Dispatchers confirm that the graphics makes the tool very easy to understand and use. The pilots attest to the fact that it is a good planning tool and makes life on the flight deck in terms of work load bearable.

Adeyemi Adebayo

Dana Airlines Ltd, Nigeria