FLIGHT OPS KONFERENCE ČERVEN 2022

19. 05. 22

Konečně nám situace dovolila, abychom mohli v letošním roce zorganizovat již čtvrtý ročník konference FLIGHT OPS pro dispečery, piloty a letecké provozovatele. Navázali jsme tím na předchozí ročníky AWT, posledně konaný na podzim roku 2019.

Letošní ročník se výjimečně uskutečnil již v jarním období, a to 27.4. 2022 v osvědčených konferenčních prostorách hotelu Holiday Inn letiště Praha a účastníci se mohli těšit na zajímavý program o novinkách v odvětví.

Vybrali jsme zajímavá témata a všichni přednášející se své role zhostili na výbornou. Jako  nejzajímavější byly účastníky hodnoceny: novinky v Předpisu 965/2012, přednáška o CDM a slotech nebo přednáška o Free Route Airspace, ale i další.

Nejvíce si cením, že se nám podařilo vytvořit platformu pro sdílení zkušeností z praxe mezi účastníky, jakož i mezi účastníky a přednášejícími. Během konference se podařilo navázat spolupráci mezi nimi i nalézt řešení v jejich aktuálních provozních problémech.

Děkuji všem účastníkům, přednášejícím a kolegům, kteří se podíleli na zdárné organizaci této konference a doufám, že nás již žádné okolnosti v realizaci dalších ročníků v budoucnu neomezí.

Za společnost NAV Flight services s.r.o. Lenka Jarolímová, jednatelka