VZDĚLÁVACÍ A VÝCVIKOVÉ CENTRUM

Naším cílem je propojení teorie s praxí

NEJBLIŽŠÍ KURZ

Pozvání na AWT 2019

Dovolujeme si vás pozvat na 3. ročník ANNUAL WINTER TRAINING. Seminář proběhne 7. listopadu 2019 opět v Hotelu Holiday Inn Prague Airport.  Čekají vás zajímavé přednášky a příležitost setkat se s ostatními profesionály během celého dne i večerní akce. Rezervujte si prosím své místo na semináři nejpozději do 17.10. přes objednávkový formulář NAVacademy, nebo napište […]

Annual Winter Training 2018 je za námi!

2. ročník AWT se konal v termínu od 7.- 8.11.2018 v příjemných prostorách hotelu Holiday Inn Prague Airport. Cílem semináře bylo informovat zaměstnance leteckých společností o novinkách v oboru. Mezi tématy byly mimo jiné informace o nebezpečném zboží, navigaci, meteorologii, weight & balance, FPL + ATM, CRM/DRM, plánování posádek a mnoho dalšího. Velkou pozornost vzbudila […]

Výcvikové kurzy nabízí kvalitní propojení s praxí

Nabízíme hodnotné úvodní i opakovací kurzy, specializované či typové kurzy a každoroční semináře. Spolupracujeme s těmi nejlepšími lektory.
Individuální přístup ke klientům je samozřejmostí, stejně jako kvalitní výukové materiály v prostředí, které je v souladu s „ICAO classroom requirements and configurations“.
V případě zájmu rádi zajistíme stáž u leteckých provozovatelů.
Díky našemu vlastnímu plánovacímu systému NAVsystem si mohou účastníci kurzů INITIAL vyzkoušet své nabyté znalosti přímo v praxi.

Přehled kurzů

V našem portfoliu naleznete různé druhy kurzů jak pro začátečníky tak pokročilé FOO/FD, včetně výročních či speciálních kurzů pro profesionály. Samozřejmostí je i kurz NAVsystem určený pro všechny uživatele našeho softwaru.

NAVsystem Training

Uživatelský kurz pro FOO/FD Délka trvání kurzu: podle zadání a potřeb klienta

Cílem uživatelského kurzu je podrobnější seznámení s funkcionalitami NAVsystemu. Tento kurz je nad rámec základního školení NAVsystemu, které je součástí podepsání smlouvy. Lze zaměřit na oblasti v plánování, dle požadavku klienta.

Další informace o kurzu naleznete zde >

INITIAL Training – listopad 2019

Úvodní kurz pro FOO/FD Délka trvání kurzu: 8 dní (58 školicích hodin)

Cílem kurzu je vybavit účastníky takovými znalostmi a dovednostmi, aby byli schopni po absolvování kurzu činnost FOO/FD ihned vykonávat.

Další informace o kurzu naleznete zde >

Annual Winter Training 2019

Každoroční seminář o aktuálním dění v letectví Délka trvání kurzu: jednodenní seminář

Cílem semináře je zdokonalení a prohloubení potřebných znalostí, kompetence a kvalifikace FOO/FD pomocí praktických ukázek, případových studií, rozšíření znalostí o specifická témata a podněty pro zlepšení.

Další informace o kurzu naleznete zde >

INITIAL Training (Úvodní Kurz)

Úvodní kurz pro FOO/FD Délka trvání kurzu: 8-9 dní (62 školicích hodin)

Cílem kurzu je vybavit účastníky takovými znalostmi a dovednostmi, aby byli schopni po absolvování kurzu činnost FOO/FD ihned vykonávat.

Další informace o kurzu naleznete zde >

TAILORED Training (Kurz na míru)

Přizpůsobený / opakovací kurz pro FOO/FD Délka trvání kurzu: podle zadání a potřeb klienta

Kurz je složen z modulů a témat zvolených klientem. Osnova kurzu může být obměněna, aby odpovídala přesněji operačnímu manuálu dispečera (OM-D). V případě zavedených FOO/FD je kurz složený jen z vybraných témat jakožto opakovací kurz (Recurrent training).

Další informace o kurzu naleznete zde >

Naši lektoři

Je nám potěšením spolupracovat s těmito kapacitami v letectví a souvisejících oborech. Další přednášející nebo speciální hosty naleznete v detailech vypsaného školení.

Kalendář aktuálně pořádaných kurzů

Mám zájem o školení v jiném termínu

Máte-li zájem o školení a nenalezli jste zde vypsaný termín, kontaktujte nás.
Rádi vám vyjdeme vstříc.

Naši klienti

Od zahájení projektu NAVacademy v roce 2017 prošly našimi kurzy desítky účastníků a další kurzy pro vás stále připravujeme. Mnohokrát děkujeme všem klientům i partnerům.

Vážíme si zpětné vazby a doporučení našich klientů

S jejich souhlasem k zveřejnění uvádíme některé z nich:

ABS Jets o NAVacademy

„Vaše kurzy máme velmi rádi.. vidíme obrovské plus v tom, že nám to šetří spoustu času,… Takto se můžeme v klidu věnovat své práci a přitom se můžeme 100% spolehnout na to, že výcvik nových dispečerů bude probíhat podle našich představ…

…Dochází vlastně k situaci, že se noví pracovníci nejdřív cítí trochu zklamaní, že je posíláme hned na začátku tak trochu pryč z naší firmy, ale jakmile zjistí jak to na školeních v NAVu chodí, tak by tam nejraději byli ještě déle. Celé školení v NAVu je tedy velmi pozitivní a probouzí v lidech chuť do další práce…“

Číst celý příspěvek

Michal Šalanda

OCC Manager, ABS Jets, a. s., Czech Republic

Air Bohemia o NAVacademy:

Po intenzivním 3 týdenním školení v NAVacademy a společně s intenzivním samostudiem, jsem byl přibližně po měsíci od startu kariéry v letectví schopen samostatně držet službu na dispečinku firmy Air Bohemia a.s. a řešit situace spojené s plánování letů bez větších komplikací.

Martin Novotný

Flight Dispatcher, Air Bohemia a.s., Czech Republic